Zarząd Koła Łowieckiego nr 49 „Hubert” w Drużbicach informuje, że w dniach:

• 19 stycznia 2019 r. na terenie Gminy Drużbice zostanie przeprowadzone polowanie zbiorowe.

Koło Łowieckie Nr 7 ”Łoś” informuje, że w dniach:

• 19 stycznia 2019 roku odbędzie się 2 dodatkowe polowania zbiorowe na dziki w obwodzie 216 tj. w  miejscowościach Ostoja, Marszywiec, Wygoda, Wygwizdów, Adamów, Apolinów, Marki, Stoki, Wola Rożniatowska.

Koło Łowieckie Nr 2 „Wrzos” Bełchatów informuje, że w dniach:

• 19 i 26 stycznia 2019 r. w godz. 8.00 – 15.00 odbędą się zbiorowe polowania na dziki na terenie objętym obwodem łowieckim nr 217 Gminy Drużbice.

Koło Łowieckie Nr 7”Łoś” informuje, że w dniu:

• 26 stycznia 2019 roku odbędą się 2 dodatkowe polowania zbiorowe na dziki w obwodzie 216 tj. w  miejscowościach Ostoja, Marszywiec, Wygoda, Wygwizdów, Adamów, Apolinów, Marki, Stoki, Wola Rożniatowska.

W związku z powyższym Urząd Gminy prosi mieszkańców wybierających się w tych dniach do lasów o zachowanie szczególnej ostrożności.