Gorące podziękowania, wzruszenia i moc pięknych życzeń- tak wyglądało pożegnanie uczniów klasy III B z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Drużbicach. W związku z zakończeniem edukacji wczesnoszkolnej po wakacjach, które oficjalnie rozpoczynają się za kilka dni, część dzieci swoją naukę kontynuować będzie w Szkole Podstawowej w Rasach. Uroczystość, która odbyła się 13 czerwca, połączono z obchodami święta Dnia Rodziny. Uczniowie pod opieką wychowawców: Pani Anny Buczyńskiej oraz Pani Aleksandry Matyszkiewicz, przygotowali spektakl „Kopciuszek”. Po części artystycznej rodzice i zaproszeni goście otrzymali upominki własnoręcznie wykonane przez dzieci Na wszystkich czekał słodki poczęstunek. W uroczystości udział wzięła Wójt Gminy Drużbice Pani Bożena Zielińska, która życzyła uczniom bezpiecznych i beztroskich wakacji oraz powodzenia w dalszej edukacji.