siec

Gminna Biblioteka Publiczna w Drużbicach ma przyjemność poinformować, że przystąpiła
do realizacji projektu „Sieć na kulturę w podregionie piotrkowskim” współfinansowanego
ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywności cyfrowej”.

Sam projekt jest realizowany przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju z siedzibą

w Warszawie. Celem projektu jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych zarówno pracowników, jak również dzieci i młodzieży biorących w nim udział. Głównym celem projektów „Sieć na kulturę” jest:

Podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury(GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych .

Rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży prowadzenie atrakcyjnych
i perspektywicznych zajęć.

W związku z tym poszukujemy chętne dzieci/młodzież do wzięcia udziału w takim szkoleniu w trybie on-line na platformie TEAMS.

Dzieci w wieku 10-14 lat, czekamy na zgłoszenia do 17.05.2021roku.

Wszelkie informacje można uzyskać pod nr. Tel. 44632-30-21. Liczba miejsc ograniczona!!!

A także w naszej placówce.

Dzięki udziałowi w projekcie nasze dzieci i młodzież nabędą praktyczne umiejętności
z wykorzystania technologii informacyjno - komunikacyjnych. Zapraszamy chętnych do zapisu!