quest

W myśl słów "swego nie znacie cudze chwalicie" Wójt Gminy Drużbice zaprasza do odwiedzenia pięknych zakamarków naszej gminy.

W ramach długiego, majowego weekendu, zachęcamy mieszkańców Gminy Drużbice do pieszych i rowerowych wycieczek. Wójt Gminy Drużbice proponuje zapoznanie się i rozwiązanie questów, które są zorganizowane na naszym terenie. Dla miłośników dwóch kółek trasa dłuższa "Zagadki w drzewach zaklęte", a dla spacerowiczów "W poszukiwaniu leśnych zwierciadeł". Chętnie dowiemy się jak Wam poszło :)

Na końcu trasy zrób zdjęcie odgadniętego hasła oraz uzupełnionego miejsca na skarb i wraz z danymi kontaktowymi prześlij na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wiadomości wpisz: MAJÓWKA Z QUESTEM). Każdy kto ukończy quest i wyśle prawidłową odpowiedź na wyżej podany adres e-mail do dnia 4 maja br. do godz. 1200 zostanie nagrodzony upominkami od Gminy Drużbice. Ulotki z prowadzącymi do skarbów wskazówkami można odbierać w Urzędzie Gminy Drużbice, Gminnej Bibliotece, a także pobrać na końcu artykułu.

UWAGA! Trasa rowerowa "Zagadki w drzewach zaklęte" uległa małej zmianie.

Wskazówki zamieszczone w 25 i 26 zwrotce są nieaktualne (z przyczyn od nas niezależnych).

Od ostatniego miejsca należy jechać 2 km prosto następnie skręcić w prawo. Dojeżdżając do drogi wojewódzkiej DW 473 skręcić raz jeszcze w prawo i za 500 metrów za kapliczką w lewo (za znakiem: Chynów).

QUEST rowerowy - Zagadki w drzewach zaklęte

QUEST pieszy - W poszukiwaniu leśnych zwierciadeł