b_230_0_16777215_00_images_dla_mieszkancow_aktualnosci_20210216_paczki_paczki.jpg

Panie z  Koła Gospodyń Wiejskich  w Drużbicach i z Koła Gospodyń Wiejskich  w Rasach zabrały się ochoczo do pieczenie pączków i faworków. W sumie upieczono około 1000 pączków. Za szczególną pomoc  i sponsoring podziękowania należą się: Paniom z w/w KGW, Radnym Gminy Drużbice p. Agnieszce Korpas, p.Tomaszowi Cieślak, p. Krystynie Wardal, p.Sylwii Stelmach-Piątkowskiej. W akcję pieczenia w formie sponsoringu zaangażowały się również Delikatesy Premium Drużbice, Firma Jantex, Hurtownia Spożywcza „Słowianka”. Mieszkańcy gminy Drużbic z zadowoleniem degustowali  pyszne, cieplutkie pączki i faworki.

Wójt Gminy Drużbice pięknie dziękuje za słodką akcję podczas, której zbierane były fundusze na mobilne planetarium dla dzieci. To był  niesamowicie słodki dzień w Gminie Drużbice.