b_230_0_16777215_00_images_dla_mieszkancow_aktualnosci_20201207_spis_spis.jpg

Powszechny Spis Rolny 2020 dobiegł końca, trwał od 1 września do 30 listopada 2020 r.

W gminie Drużbice spisowi poddanych było 700 gospodarstw, z tego ponad połowę tj. 54,15 % spisali rachmistrzowie terenowi metodą wywiadu bezpośredniego, 25,22 % metodą wywiadu telefonicznego, 20,63 % poprzez samospis internetowy.

Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 jakże ważnego badania polskiego rolnictwa, to okazja do szczególnych podziękowań rolnikom, którzy sumiennie przystąpili do spisu, rachmistrzom terenowym i telefonicznym, pracownikom urzędu statystycznego za udaną współpracę, sołtysom za pomoc w kontakcie z rolnikami, pracownikom jednostek samorządowych za pomoc w promocji Powszechnego Spisu Rolnego 2020 oraz członkom Gminnego Biura Spisowego.

Gminny Komisarz Spisowy Tomasz Głowacki