b_230_0_16777215_00_images_dla_mieszkancow_aktualnosci_20201016_wazne_wazne.jpg

Szanowni Państwo, mając na uwadze zdrowie mieszkańców gminy Drużbice, pracowników Urzędu Gminy, a także względy bezpieczeństwa związane ze stanem zagrożenia epidemicznego wywołanego rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Wójt Gminy Drużbice Tomasz Głowacki podjął decyzję, że z dniem 19 października 2020 r.: • w Urzędzie Gminy w Drużbicach, • w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Drużbicach, • oraz Gminnej Bibliotece Publicznej w Drużbicach, przyjęcia interesantów zostają ograniczone do minimum.

W sprawach pilnych można wezwać pracownika przy użyciu dzwonka umieszczonego przy wejściu do głównego budynku Urzędu Gminy (Drużbice 77A) oraz na I piętrze w II budynku ( GOPS, USC, Biblioteka – Drużbice 20).

Dodatkowo przed budynkiem głównym urzędu ustawiona zostanie skrzynka korespondencyjna, do której można wrzucać wszelkie pisma, formularze i wnioski. Będzie to jednoznaczne z przyjęciem sprawy do załatwienia. Prosimy, aby pisma posiadały numer telefonu osoby składającej korespondencję, w razie konieczności skontaktowania się z wnioskodawcą. Ponadto pracownicy poszczególnych referatów pozostają do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo. Przypominamy także, że istnieje możliwość załatwiania spraw poprzez platformę E-PUAP.