15 sierpnia 2020 r., jak co roku na boisku przy ZSP w Drużbicach, odbył się Wakacyjny Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Drużbice.

W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny z: Głupic, Chynowa i Gręboszowa (Gwardia Gręboszów). Tytuł zwycięzcy przypadł zawodnikom z Głupic, którzy zdobywając w sumie 13 bramek rozgromili rywali! Najlepszym bramkarzem został Łukasz Stelmach, a najlepszym zawodnikiem Dawid Grodzki.

Puchary i statuetki zwycięzcom wręczył Wójt Gminy Drużbice Pan Tomasz Głowacki. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim drużynom i dziękujemy za grę fair play!

Tego samego dnia na boisku do plażowej piłki siatkowej odbył się finał turnieju Grand Prix mikstów organizowany przez GLKS „Siatkarz Drużbice”. W decydującym starciu zmierzyło się 6 par.

Zwycięzcami III turnieju zostali Agnieszka Macugowska i Damian Michalski, którzy w finałowym meczu pokonali parę Ada Frączek i Bartosz Gonerski i zostali mistrzami całego Grand Prix. Nagrody zwycięzcom wręczył Wójt Gminy Drużbice Pan Tomasz Głowacki, który objął patronat nad tym wydarzeniem.