Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/dla_mieszkancow/aktualnosci/20200724_szkolenie/szkolenie.jpg'

szkolenie.jpg

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach zaprasza do udziału w szkoleniu e-lerningowym pn.„Fundusz sołecki jako narzędzie aktywizacji wsi”, organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie.

Szkolenie kierowane jest do sołtysów, rad sołeckich, radnych gmin, pracowników urzędów gmin, członków KGW i OSP oraz innych aktywnych mieszkańców obszarów wiejskich i składa się z czterech modułów tematycznych:

1. Partycypacja społeczna w rozwoju obszarów wiejskich.

2. Zasady formalno-prawne funkcjonowania funduszu sołeckiego.

3. Fundusz sołecki „Krok po kroku”.

4. Przykładu dobrych praktyk.

Rekrutacja trwa do 18.09.2020 r.(również podczas trwania szkolenia). Zgłoszenie w formie skanu lub zdjęcia należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na nr 12-424-05-05.

Szkolenie odbędzie się w terminie od 14 sierpnia do 30 września 2020 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl

Harmonogram zajęć

Karta Zgłoszenia