27 czerwca zapraszamy na spektakl Teatru Improwizacji TADAM z Łodzi, który rozpocznie się o godz. 19.15 w Bolanowie - Brzezie 44 na posesji Pana Zdzisława Bolanowskiego. Impreza ma charakter komercyjny - cena biletów to 40 zł/osoba. Zapewniamy, że okoliczności przyrody wprowadzą widzów w wyjątkowy nastrój...Spektakl odbywał się będzie bowiem w amfiteatrze, który znajduje się na dachu domu gospodarza wydarzenia.

„Teatr Improwizacji TADAM” to spektakle pełne zaskoczeń, nieoczywistości i niczym niepohamowanej wyobraźni widzów i aktorów. Każdy jest jedyny i niepowtarzalny, bo bazujemy na sugestiach publiczności, nie mając pojęcia czym nas zaskoczy. To Widzowie są naszymi scenarzystami, reżyserami i scenografami. Wspólnie tworzymy najróżniejsze teatralne światy dając sobie nawzajem szansę na śmiech, wzruszenie i przemyślenia.

Przed i po przedstawieniu zapraszamy na "Bolanowskie spotkania kulturalne", które wspiera fundacja KOLOROWO oraz Powiat Bełchatowski. W planie wspólne ognisko.

📍Czekamy na Was w Bolanowie (Brzezie 44, Gmina Drużbice).
📱Telefon kontaktowy: 606 35 35 70.