b_230_0_16777215_00_images_dla_mieszkancow_aktualnosci_20200621_konkurs_plakat_1.jpg

Przytulny kącik na poranną kawę, popołudniową drzemkę, wieczorną kolację? A może po prostu miejsce do uprawy kwiatów i ziół? Nawet najmniejszy balkon może okazać się wyjątkowy!

Zapraszamy mieszkańców Gminy Drużbice do udziału w konkursie Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr na "Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego". Konkurs współorganizowany jest z marketem Leroy Merlin. Najlepsze aranżacje balkonów i tarasów zostaną nagrodzone bonami o wartości: 1000 zł za I miejsce, 500 zł za II miejsce, 250 zł za III miejsce.

Zgłoszenia do konkursu, zawierające fotografie (2-5 egzemplarzy), należy przesyłać do 31 lipca 2020 r. do bełchatowskiego starostwa (poczta tradycyjna lub elektroniczna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, Zespół ds. Promocji– tel. 44 635 86 42.