W zawiązku z decyzją Wójta Gminy Drużbice o zamknięciu dla interesantów Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drużbicach, z uwagi na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa przypominamy,

wnioski o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz świadczenia wychowawczego (500+) można składać za pomocą:

• Platformy Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (PUE ZUS);

• Portalu informacyjno-usługowego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej- Emp@tia (empatia.mrpips.gov.pl);

• Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej –ePUAP (http://epuap.gov.pl/);

bankowości elektronicznej,

W sprawie świadczeń z pomocy społecznej prosimy kontaktować się z pracownikami socjalnymi telefonicznie lub e-mailowo.

Kontakt telefoniczny pod numerem 44 631 10 13 oraz e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby odbierające świadczenia w KASIE URZĘDU GMINY W DRUŻBICACH prosimy o założenie kont bankowych i poinformowanie o tym GOPS Drużbice.