Panie z Gminy Drużbice po raz kolejny pokazały, że są pełne energii i potrafią się świetnie bawić.

W ostatnią sobotę karnawału, 22 lutego 2020 r. w Wadlewie, odbył się Gminny Dzień Kobiet. Na zaproszenie Wójta Tomasza Głowackiego i Gminnej Biblioteki Publicznej odpowiedziało blisko 140 Pań. Uroczystość rozpoczął Pan Wójt, który złożył życzenia wszystkim kobietom, podkreślając ich niezwykle ważną rolę w budowaniu rodziny. O aktywności i zaangażowaniu Pań z terenu naszej gminy oraz ich działalności społecznej mówił także Poseł na Sejm RP Dariusz Klimczak. Do życzeń dołączyli się również przybyli na uroczystość radni Rady Gminy Drużbice, którzy wzorem lat ubiegłych, obdarowali Panie tulipanami.

O wspaniałą oprawę muzyczną podczas tegorocznego Dnia Kobiet zadbał zespół Marcell, wyśmienite menu przygotowała natomiast Pani Alicja Sobaniec wraz z obsługą. Serdecznie dziękujemy Paniom z Gminnej Biblioteki Publicznej za przygotowanie uroczystości, a gościom za udział w tym wydarzeniu oraz za wspaniałą zabawę!