Świąteczna scenografia, piękne kolędy i wiersze, które w wyjątkowy sposób przybliżyły widzom istotę Bożego Narodzenia – takie były jasełka przygotowane przez uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Drużbicach.

Młodzi aktorzy i ich opiekunowie włożyli mnóstwo starań, by widowisko miało wyjątkowy charakter. I rzeczywiście... przystrojona choinka, symboliczny opłatek na stole i betlejemska szopka – wszystko to przeniosło widzów w magiczny klimat zbliżających się świąt.

- Życzę zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt oraz bogatego Mikołaja z wielkim workiem prezentów. W nowym roku życzę powodzenia w nauce i oby owoce waszego zaangażowania, drodzy uczniowie, widać było w czerwcu, gdy kończyć będziecie kolejny etap swojej edukacji – mówił obecny na jasełkach Wójt Gminy Drużbice Tomasz Głowacki.

Spotkanie było również okazją do podsumowania konkursów: plastycznego – na wykonanie ozdoby choinkowej z tworzyw sztucznych, organizowanego przez Radę Rodziców oraz literackiego pt. „List do św. Mikołaja”.