Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Gminy Drużbice, szykujących się do rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020, do aktywnego zakończenia super wakacji na sportowo.

Zajęcia sportowe odbywać się będą w dniach od 26 sierpnia do 30 sierpnia w godzinach od 14.00 do 16.00 na obiektach sportowych przy ZSP w Drużbicach. W programie tygodniowym między innymi; mecze w piłkę nożną, mecze w plażową piłkę siatkową, zajęcia lekkoatletyczne, gry i zabawy dla najmłodszych, dla zainteresowanych nauka gry w tenisa ziemnego.

Zajęcia prowadzone będą przez instruktorów sportu pana Roberta Gembickiego i Łukasza Walewacza. Dowóz i odbiór dzieci w zakresie własnym. Zapisy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Drużbicach, tel. 44632-30-21