Mistrzami w archidiecezji łódzkiej już są. Teraz powalczą o zwycięstwo w rozgrywkach ogólnokrajowych. „Lektorzy młodsi” z parafii św. Rocha w Drużbicach 1 i 2 maja zagrają w XIV Mistrzostwach Polski Liturgicznej Służby Ołtarza o Puchar „Knc” (periodyk dla ministrantów „Króluj nam Chryste”) w piłkę nożną. W piątek ministranci wraz z ks. proboszczem Pawłem Sudowskim i ks. diakonem Pawłem Skowronem spotkali się z Wójtem Gminy Drużbice Tomaszem Głowackim, który osobiście chciał pogratulować chłopcom sukcesu. Na młodych sportowców czekał także słodki poczęstunek i drobne upominki.

Drużynę z parafii Drużbice reprezentują : Bartosz Góra, Kacper Kamiński, Krystian Sakierski, Adrian Sakierski, Marek Dobrosik, Staś Dobrosik, Miłosz Grzejszczak, Paweł Miętkiewicz, Mateusz Książczyk, Damian Kabziński i Mateusz Grodzki.