koncert charytatywny dla 3- letniego Adasia

W sobotę, 9 marca w gminnej hali sportowej w Drużbicach, odbędzie się koncert charytatywny dla 3- letniego Adasia Maślanki. Chłopiec choruje na neuroblastomę – bardzo złośliwy i niebezpieczny nowotwór płuc. NFZ odmówiło refundacji leku, który może uratować życie chłopca. Dlatego rodzice apelują o wsparcie, wszędzie gdzie to możliwe. Pomoc ruszyła lawinowo, również dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziny, która mieszka w Gminie Drużbice. Stąd też inicjatywa koncertu, podczas którego wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek na leczenie Adasia.

Organizatorami wydarzenia jest Azja Dance Klub Sportowy, Sympatycy Klubu Sportowego Widzew Łódź oraz Gmina Drużbice. Koncert rozpocznie się o godz. 12 i potrwa około 2 godzin.

Na scenie zaprezentują się Mistrzynie Świata ze wspomnianego zespołu Azja Dance (który prowadzą mieszkanki naszej Gminy). Swoją obecność potwierdził także Oliwier Woźnicki – uczestnik The Voice Kids 2019. Zaplanowano również pokazy sportowe i występ gości specjalnych. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

Otwórzmy nasze serca dla małego Adasia!