Ostatnia sobota karnawału bez wątpienia należała do kobiet! W świetlicy wiejskiej w Wadlewie odbył się Gminny Dzień Kobiet. Na zaproszenie Wójta Gminy Drużbice Pana Tomasza Głowackiego oraz Przewodniczącej Rady Gminy Pani Sylwii Stelmach – Piątkowskiej, odpowiedziało ponad 170 pań.

„W tym szczególnym dniu, w imieniu władz samorządowych Gminy Drużbice, życzę Wam przede wszystkim, aby marzenia się spełniały. Dużo miłości, wielu przyjaciół, aby zawsze o Was pamiętali, a także dużo radości i uśmiechu, bo uśmiech na Waszych twarzach drogie Panie, jest dla mężczyzn najwspanialszą nagrodą. Za to dziś Wam dziękujemy!” – mówił podczas otwarcia uroczystości Pan Wójt. W tym czasie, gdy Radni Rady Gminy Drużbice wręczali tulipany każdej z Pań, gości śpiewająco przywitał lokalny zespół Ale Babki. Później do tańca i wspólnej zabawy zaprosił DJ.

Panie i Panowie bawili się znakomicie. Nie zabrakło również okolicznościowego tortu oraz szampana – niespodzianki od Pana Wójta.

Tegoroczny Dzień Kobiet zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna – dziękujemy!