Determinacja, wzajemna współpraca i zaufanie- strażacy pokazali, że te cechy które potrzebne są im w codziennej pracy, świetnie przydają się również na boisku. W minioną sobotę 23 lutego w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbyły się XVIII Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego Strażaków OSP w Halową Piłkę Nożną. W zawodach wzięło udział 8 drużyn: OSP Magdalenów, OSP Kociszew, OSP Postękalice, OSP Rusiec, OSP Kleszczów, OSP Chynów, OSP Kluki, OSP Grocholice.

W wyniku rozgrywek I miejsce zdobyła drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej w Postękalicach i to ona będzie reprezentować nasz powiat podczas V Mistrzostw Województwa Łódzkiego. II miejsce zajęła drużyna OSP z Kociszewa, a III OSP Magdalenów.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Bełchatowskiego Pani Doroty Pędziwiatr oraz Wójta Gminy Drużbice Pana Tomasza Głowackiego.