Tradycyjnie już, w dniu 1 czerwca br. w naszym gimnazjum obchodzony był Dzień Dziecka. Chociaż większość uczniów gimnazjum już się za dzieci nie uważa, ale za dorastającą młodzież, mimo to chętnie wzięli udział w przygotowanych specjalnie na tę okazję różnorodnych konkursach i turniejach.

Po zakończonej rywalizacji sportowej przyszedł czas na jedną z milszych części – nagrodzenie zwycięzców. Z tej okazji gimnazjalistów odwiedziła Wójt Gminy Drużbice Pani Bożena Zielińska, która złożyła życzenia z okazji przypadającego w tym dniu święta oraz wręczyła medale i puchary najlepszym sportowcom.

Spotkanie było także okazją do nagrodzenia najlepszych uczniów w turnieju strzeleckim, który odbył się 15 maja, a jego organizatorem był Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny – Sekcja Strzelectwa Sportowego „Iglica” Bełchatów. Dzięki dotacji z budżetu Gminy Drużbice, Klub mógł zorganizować zajęcia, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów. Kto wie, być może nasza młodzież odkryje dzięki temu nową pasję...